PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Glenn Miller Orchestra přijíždí do jižních Čech. Vystoupí v Budějovicích a Táboře

Glenn Miller Orchestra přijíždí do jižních Čech. Vystoupí v Budějovicích a Táboře

Neděle, 14.01.2018 / článek

 

Nejslavnější swingový orchestr na světě přijede zahřát jihočeské publikum svou unikátní show. Hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout naživo stovky lidí a koncerty bývají často rychle vyprodány. Koncertní zážitek si budete moci vychutnat 17. ledna v budejovickém KD Vltava a 19. ledna v táborském Hotelu Palcát. S Kulturne.com můžete navíc vyhrát na obě představení vstupenky ZDE.  

Letos Glenn Miller Orchestra přijíždí s novým CD a programem Jukebox Saturday Night, v rámci kterého zazní evergreeny jako Jukebox Saturday Night, Blue Moon, Everybody Loves My Baby a What a Wonderful World.

"Každé dva roky svůj program měníme, ale ty nejdůležitější skladby, třeba In The Mood nebo Moonlight Serenade, nemůžeme vynechat. Lidé se na ně těší, ožijí při nich. Odcházeli by zklamaní, kdyby je nedostali," říká kapelník Wil Salden.

Vystoupení Glenn Miller Orchestra jsou v České republice populární. Díky nostalgické atmosféře, kterou vyvolává hudba 40. let, vystoupení navštěvuje převážně starší generace, ale často i mladí, kteří se rádi nechají unést na vlně hravého swingu.

Glenn Miller Orchestra vystoupí 17. ledna v KD Vltava v Českých Budějovicích a 19. ledna v hotelu Palcát v Táboře. Vstupenky na všechny koncerty jsou k dostání v síti ticketportal ZDE.

 


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ladislav Zibura - Prázdniny v Evropě

Ostatní / setkání / Cestovatelská projekce / stand-up
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
21.02.2019 od 19:00 hod.

 

Božská Sarah

Divadlo / divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
21.02.2019 od 19:30 hod.

 

Ivo Šmoldas - Republiko má středisková

Divadlo / jiný / politický kabaret
Městské divadlo Český Krumlov
21.02.2019 od 19:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven: 5. Ondřej Hanus

Ostatní / setkání / beseda - čtení
Městská knihovna Tábor
21.02.2019 od 18:30 hod.