PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Science Café v Jindřichově Hradci poukáže na pravdu o parazitech a jejich vymítačích

Science Café v Jindřichově Hradci poukáže na pravdu o parazitech a jejich vymítačích

Středa, 13.12.2017 / zpráva

 

 Jak je to s parazity u člověka?  Představují u nás v ČR parazité problém? Jsou všichni prarazité nebezpeční? Dají se použít k léčně autoimunitních chorob jako alergie či záněty střev? Pravdu o parazitech a jejich vymítačích se dozvíte dnes, ve středu 13. prosince, od 18 hodin v jindřichohradeckém Caffé della Cittá v rámci Science Café. 

Pohled na parazity holdující na našich tělech se postupem času měnil. Naprostou většinu evoluce člověka byli různé mikroorganismy přirozenou a neoddělitelnou součástí našeho vnitřního "ekosystému". Moderní medicína našla cesty, jak se jich zbavit a tím našim tělům ulevit. 

Nejnovější výzkum ale ukazuje, že vyhoštění všech parazitů z našich těl má i své negativní důsledky, například ztrátu imunity a zvýšený výskyt různých alergii a netolerancí. Koneckonců parazitům vděčí život na Zemi i za takový "vynález" jako je sex. Soudobý pohled na soužití s parazity nám poskytne prazitolog Roman Kuchta z Parazitologického ústavu Biologického centra AV ČR. 

Vstupné na přednášku je 30 Kč, odkaz na událost na facebooku ZDE

 


Fotografie


Autor: - dap -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.