PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Úterý, 05.12.2017 / článek

 

Oslavy 130 let výročí budovy, unikátní cestovatelské projekce i kanadský chlapecký sbor. To vše a mnohem víc si pro milovníky divadelní kultury připravilo táborské divadlo na závěr předplatitelské sezóny. 

První prosincový víkend oslavilo DON 130. výročí historické budovy, a to formou tří představení Divadelního souboru Tábor.

Ve čtvrtek 7. prosince od 19 hodin divadlo uvede Barevný čtvrtek – SPECIÁL, tentokrát na téma Vrcholy a hlubiny, jež divákům zprostředkuje unikátní cestovatelskou výpravu prostřednictvím stereografické projekce.

V sobotu 9.  prosince oslaví 15. výročí LiStOVáNí, a to jak jinak, než se samotným zakladatelem projektu Lukášem Hejlíkem. Událost, jejímž cílem opět bude představit divákům všech generací zajímavé knihy neotřelou formou, tzv. scénického čtení, začne v 17 hodin. 

Atmosféru adventních dní navodí v úterý 12. prosince od 19 hodin mimořádný koncert 70 členného kanadského chlapeckého sboru pod vedením Jakuba a Jennifer Martincových.

Součástí bohaté prosincové nabídky bude také adventní koncert mezzosopranistky Dagmar Peckové, hra Šašek a syn v režii Bolka Polívky či tragikomedie Kočičí hra v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.

Více informací o programu najdete na www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i -

Rockový Koktejl v Košicích u Tábora už v pátek. Vystoupí na něm pět kapel v čele s Jaksi Taksi


V pátek 23. března se uskuteční v Domu Kultury v Košicích u Tábora Rockový koktejl. Na něj si pořadatelé přizvali několik rockových kapel, kterým vévodí známá skupina Jaksi Taksi. Před nimi ještě vystoupí Náhodný výběr, Brutální jahoda, Tommy Poser a Zelenina. Na návštěvníky kromě živé hudby čeká i koktejlový bar Saint James, populární hra Beer Pong a další vychytávky. Akce začíná ve 20:00 a vstupné na místě je 130Kč.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


The Roosters Cabaret show

Ostatní
Dům kultury Milevsko
23.03.2018 od 20:00 hod.

 

Limetal

Hudba / koncert / hard rock a heavy metal.
Kulturní dům Písek
23.03.2018 od 20:00 hod.

 

Flamenco

Hudba / koncert / mimořádný kulturní zážitek
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
23.03.2018 od 17:00 hod.

 

Rockový Koktejl & Jaksi Taksi

Hudba / koncert / rock / punk
KD Košice
23.03.2018 - 24.03.2018 od 20:00 hod.
vícedenní akce