PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Úterý, 05.12.2017 / článek

 

Oslavy 130 let výročí budovy, unikátní cestovatelské projekce i kanadský chlapecký sbor. To vše a mnohem víc si pro milovníky divadelní kultury připravilo táborské divadlo na závěr předplatitelské sezóny. 

První prosincový víkend oslavilo DON 130. výročí historické budovy, a to formou tří představení Divadelního souboru Tábor.

Ve čtvrtek 7. prosince od 19 hodin divadlo uvede Barevný čtvrtek – SPECIÁL, tentokrát na téma Vrcholy a hlubiny, jež divákům zprostředkuje unikátní cestovatelskou výpravu prostřednictvím stereografické projekce.

V sobotu 9.  prosince oslaví 15. výročí LiStOVáNí, a to jak jinak, než se samotným zakladatelem projektu Lukášem Hejlíkem. Událost, jejímž cílem opět bude představit divákům všech generací zajímavé knihy neotřelou formou, tzv. scénického čtení, začne v 17 hodin. 

Atmosféru adventních dní navodí v úterý 12. prosince od 19 hodin mimořádný koncert 70 členného kanadského chlapeckého sboru pod vedením Jakuba a Jennifer Martincových.

Součástí bohaté prosincové nabídky bude také adventní koncert mezzosopranistky Dagmar Peckové, hra Šašek a syn v režii Bolka Polívky či tragikomedie Kočičí hra v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.

Více informací o programu najdete na www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.