PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Divadlo Oskara Nedbala Tábor zakončí podzimní sezonu s Listováním i koncertem

Úterý, 05.12.2017 / článek

 

Oslavy 130 let výročí budovy, unikátní cestovatelské projekce i kanadský chlapecký sbor. To vše a mnohem víc si pro milovníky divadelní kultury připravilo táborské divadlo na závěr předplatitelské sezóny. 

První prosincový víkend oslavilo DON 130. výročí historické budovy, a to formou tří představení Divadelního souboru Tábor.

Ve čtvrtek 7. prosince od 19 hodin divadlo uvede Barevný čtvrtek – SPECIÁL, tentokrát na téma Vrcholy a hlubiny, jež divákům zprostředkuje unikátní cestovatelskou výpravu prostřednictvím stereografické projekce.

V sobotu 9.  prosince oslaví 15. výročí LiStOVáNí, a to jak jinak, než se samotným zakladatelem projektu Lukášem Hejlíkem. Událost, jejímž cílem opět bude představit divákům všech generací zajímavé knihy neotřelou formou, tzv. scénického čtení, začne v 17 hodin. 

Atmosféru adventních dní navodí v úterý 12. prosince od 19 hodin mimořádný koncert 70 členného kanadského chlapeckého sboru pod vedením Jakuba a Jennifer Martincových.

Součástí bohaté prosincové nabídky bude také adventní koncert mezzosopranistky Dagmar Peckové, hra Šašek a syn v režii Bolka Polívky či tragikomedie Kočičí hra v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.

Více informací o programu najdete na www.divadlotabor.cz
 


Fotografie


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


iShorts - krátké lásky

Kino / film / pásmo krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.10.2018 od 20:00 hod.

 

 

Česká hudba zní ...

Hudba / Jihočeská filharmonie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
17.10.2018 od 19:00 hod.