PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Společenský dům Střelnice rozzáří festival stylových hraček Hračkárna

Společenský dům Střelnice rozzáří festival stylových hraček Hračkárna

Pátek, 24.11.2017 / zpráva

 

Festival Hračkárna našel nového majitele, který chce navázat na tradici Petry Bradové a Barbory Růžičkové, které tento festival založily a společně uspořádaly tři ročníky. A proto se i letos od dopoledne do večera ve velkém sále táborské Střelnice bude konat jarmark netradičních a stylových hraček. Součástí akce budou také výtvarné dílničky, které si přivezou s sebou prodávající. Na v malém sále se malí návštěvníci mohou těšit na dvě divadelní představení a promítání pásma Ozvěny Anifilmu. Hračkárna se uskuteční v neděli 26. listopadu od 10 do 18 hodin. 

Noví majitelé festivalu chtějí zachovat ducha, který tři roky této akci vévodil, ale mají připravené i nějaké novinky. Jednou z nich je Klidová zóna pro mámy, jež je určená pro kojící maminky, dále je to pak Klidová zóna pro táty, kam si tatínci můžou odskočit na čepované pivo z minipivovaru a jako suvenýr si zde mohou zakoupit dobré pivo v láhvi.

„Rádi bychom, aby k nám bez obav mohly zavítat i maminky s kočárky, proto jim na kočárky uzpůsobíme i šatnu. V případě, že kočárek chtějí mít u sebe, je Střelnice bezbariérová," říká produkční festivalu Markéta Zajícová. Z kavárny AUX Café se během festivalu stane restaurace, kde se mohou rodiny naobědvat, ale i nasvačit.

Na festival přijede spousty nových prodejců, kteří nabídnou nové neokoukané zboží. Ovšem přijedou i ti prodávající, kteří Hračkárně zachovali přízeň a jezdí nani od jejího vzniku.
Vstupné
na akci je 100 Kč pro dospělí, děti mají vstup zdarma.
 


Autor: - i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Česká hudba zní ...

Hudba / Jihočeská filharmonie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
17.10.2018 od 19:00 hod.

 

iShorts - krátké lásky

Kino / film / pásmo krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.10.2018 od 20:00 hod.