PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Společenský dům Střelnice rozzáří festival stylových hraček Hračkárna

Společenský dům Střelnice rozzáří festival stylových hraček Hračkárna

Pátek, 24.11.2017 / zpráva

 

Festival Hračkárna našel nového majitele, který chce navázat na tradici Petry Bradové a Barbory Růžičkové, které tento festival založily a společně uspořádaly tři ročníky. A proto se i letos od dopoledne do večera ve velkém sále táborské Střelnice bude konat jarmark netradičních a stylových hraček. Součástí akce budou také výtvarné dílničky, které si přivezou s sebou prodávající. Na v malém sále se malí návštěvníci mohou těšit na dvě divadelní představení a promítání pásma Ozvěny Anifilmu. Hračkárna se uskuteční v neděli 26. listopadu od 10 do 18 hodin. 

Noví majitelé festivalu chtějí zachovat ducha, který tři roky této akci vévodil, ale mají připravené i nějaké novinky. Jednou z nich je Klidová zóna pro mámy, jež je určená pro kojící maminky, dále je to pak Klidová zóna pro táty, kam si tatínci můžou odskočit na čepované pivo z minipivovaru a jako suvenýr si zde mohou zakoupit dobré pivo v láhvi.

„Rádi bychom, aby k nám bez obav mohly zavítat i maminky s kočárky, proto jim na kočárky uzpůsobíme i šatnu. V případě, že kočárek chtějí mít u sebe, je Střelnice bezbariérová," říká produkční festivalu Markéta Zajícová. Z kavárny AUX Café se během festivalu stane restaurace, kde se mohou rodiny naobědvat, ale i nasvačit.

Na festival přijede spousty nových prodejců, kteří nabídnou nové neokoukané zboží. Ovšem přijedou i ti prodávající, kteří Hračkárně zachovali přízeň a jezdí nani od jejího vzniku.
Vstupné
na akci je 100 Kč pro dospělí, děti mají vstup zdarma.
 


Autor: - i -

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.