PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Michal Horáček se svými hosty vzdal v táborském divadle hold Petru Hapkovi

Michal Horáček se svými hosty vzdal v táborském divadle hold Petru Hapkovi

Neděle, 05.11.2017 / fotoreport + video

 

Jeviště táborského Divadla Oskara Nedbala opět ovládly hudební hvězdy. Se svojí koncertní šňůrou do něj zavítal Michal Horáček se svými hosty. Písněmi tak všichni vzdali hold hudebnímu umění zemřelého Petra Hapky, který s Michalem Horáčkem celá léta úzce spolupracoval.  

Úžasné přitom bylo, že zazněly především písně, které jsou sice dobře známé jejich fanouškům, ale už ne tolik těm ostatním, jimž je Hapkova tvorba známa především díky mnohým filmům nebo pohádkám. Sám Michal Horáček ve svých krátkých vstupech mezi písněmi zavzpomínal nejen na svoji spolupráci s jedním z našich nejtalentovanějších hudebních skladatelů, ale i na životní historky a zážitky - jako třeba osobní setkání se spisovatelem Kurtem Vonegutem - jež daly vzniknout mnohým jeho textů. Celý zhruba dvouhodinový koncert byl zakončen autogramiádou a společným focením s fanoušky, což byla sladká třešnička na dortu povedeného večera. Snad jen…jen nezapomenutelný chraplák Petra Hapky tomu všemu chyběl. 

Ukázka večera


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Blues Amplified

Hudba / koncert / blues rock
KAMENAC music art pub
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.