PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Václav Koubek trio vystoupí na Milevských sklepích. I s mladým vínem

Václav Koubek trio vystoupí na Milevských sklepích. I s mladým vínem

Úterý, 14.11.2017 / zpráva

 

I letos vystoupí na Milevských sklepích trio Václava Koubka.  Stane se tak ve čtvrtek 16. listopadu od 19 hodin v milevské Galerii M. Součástí již tradičního koncertu bude ochutnávka letošního ročníku Beaujolais. Trio zahraje ve složení: Václav Koubek na harmoniku, Jan Ponocný na kytaru a Jarda Jeřábek na saxofon. 

Beaujolais Nouveau 2017 má být lehké, ovocné, svěží a snadno pitelné víno. Klimatický průběh roku 2017 přinesl ve výsledku ideálně zdravé hrozny a bohatě koncentrovaný mošt. Specifické jarní počasí v době kvetení révy způsobilo, že se na hroznech vytvořilo menší množství bobulí než obvykle. Už tato skutečnost vedla k tomu, že energie révy během roku nemířila směrem ke kvantitě, ale naopak k plnosti a bohatosti hroznů. Nižší objem srážek počátkem léta pak jen dále přispěl k další koncentraci šťávy v bobulích. Sklizeň začala neobvykle brzo, už v posledních srpnových dnech. Objemově pochopitelně nižší, než v posledních letech, avšak svojí kvalitou na vynikající úrovni. Vše nasvědčuje tomu, že letošní Beaujolais Nouveau překoná i ty nejlepší ročníky poslední dekády (2015, 2009). 

Předprodej vstupenek probíhá v Galerii M na telefonu 382 522 082 či mailu galerie@dkmilevsko.cz.  Vstupné v předprodeji je 200 korun, na místě zaplatíte o 30 Kč více.


Autor: - i -

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Sodoma Gomora ZNK - 3.narozeniny Divadelky

Hudba / koncert / rap - grime - horrorcore
Music club Divadelka
23.02.2018 od 20:00 hod.