PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Pondělí, 16.10.2017 / článek

 

Po šestileté službě rock‘n‘rollu v kapele Prague Conspiracy opouští zpěvačka, budějovická rodačka Aneta Galisová její řady. Roky plné dřiny a věrnosti hudbě se hluboce vryly do paměti nejen členům kapely, ale i jejich fanouškům a všem, kdo s touto kapelou měli tu čest.

Po dvou albech a stovkách odehraných koncertů s kapelou bude Aneta nadále pokračovat v hudební dráze pod svým jménem Aneta Galis.

„Jsem moc vděčná za tuto životní příležitost a rozhodnutí opustit kapelu nebylo lehké. Ale užívám si nyní doslova jiné plody života :). Těhotenství je zatím nejkrásnější věc, která mě v životě potkala, ale nekončím jen kvůli tomu. Rock‘n‘roll, Jack Daniels a omlácený zadek z D1 už není to, co mě činí šťastnou. Hudbě se ale určitě věnovat nepřestanu, dál píšu, dál zpívám a tvořím,“ říká zpěvačka.

Kapela si dá nyní zaslouženou pauzu a v létě se hodlá vrátit v plné síle. „Nebude jednoduchý jít dál bez Anety. Bude nám chybět nejen jako skvělý frontman, ale především jako kamarádka. Máme ale rock‘n‘roll v krvi, takže jedeme dál,“ vzkazuje.  

Pro všechny fanoušky uspořádá kapela poslední koncert, který se bude konat 17. října v pražském klubu Futurum. Jako hosté vystoupí spřátelené kapely Pub Animals a Criminal Collection. „Budeme moc rádi, když s námi přijdete napsat poslední stránku této knihy,“ říká kapela.

 


Fotografie


Autor: - i -

Do Tábora zavítá postrocková exotika

V pondělí 24. září přijede do táborské pivnice U Zlatého Lva další exotická návštěva, tentokrát až z Argentiny. Kapela Para establecer Un Rio z argentinského města La Plata vyráží poprvé na evropské turné a zastaví se i v Táboře. Čtveřice hudebníků hraje instrumentální melancholický post rock s emotivními zálety. Na své si přijdou fanoušci kapel jako God is an astronaut nebo This will destroy you. Večer otevře Adam z Jindřichova Hradce se svým sólo projektem Bardie Bardlin. Přiveze i novou desku s názvem Víkend. Začátek koncertu bude ve 20, konec v 22 hodin. Vstupné je doporučené 100 Kč (vše jde kapele na turné). (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ishorts - girls in film

Kino / film / projekce krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
24.09.2018 od 20:00 hod.

 

Taneční kurz pro dospělé páry

Ostatní / tanec
Taneční škola Stanislava Schöna, Pražská 131a
24.09.2018 - 07.10.2018 od 19:00 hod.
vícedenní akce