PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Pondělí, 16.10.2017 / článek

 

Po šestileté službě rock‘n‘rollu v kapele Prague Conspiracy opouští zpěvačka, budějovická rodačka Aneta Galisová její řady. Roky plné dřiny a věrnosti hudbě se hluboce vryly do paměti nejen členům kapely, ale i jejich fanouškům a všem, kdo s touto kapelou měli tu čest.

Po dvou albech a stovkách odehraných koncertů s kapelou bude Aneta nadále pokračovat v hudební dráze pod svým jménem Aneta Galis.

„Jsem moc vděčná za tuto životní příležitost a rozhodnutí opustit kapelu nebylo lehké. Ale užívám si nyní doslova jiné plody života :). Těhotenství je zatím nejkrásnější věc, která mě v životě potkala, ale nekončím jen kvůli tomu. Rock‘n‘roll, Jack Daniels a omlácený zadek z D1 už není to, co mě činí šťastnou. Hudbě se ale určitě věnovat nepřestanu, dál píšu, dál zpívám a tvořím,“ říká zpěvačka.

Kapela si dá nyní zaslouženou pauzu a v létě se hodlá vrátit v plné síle. „Nebude jednoduchý jít dál bez Anety. Bude nám chybět nejen jako skvělý frontman, ale především jako kamarádka. Máme ale rock‘n‘roll v krvi, takže jedeme dál,“ vzkazuje.  

Pro všechny fanoušky uspořádá kapela poslední koncert, který se bude konat 17. října v pražském klubu Futurum. Jako hosté vystoupí spřátelené kapely Pub Animals a Criminal Collection. „Budeme moc rádi, když s námi přijdete napsat poslední stránku této knihy,“ říká kapela.

 


Fotografie


Autor: - i -





Mohlo by se vám zamlouvat

 

 




Kultura dnes


Zahajovací koncert Veselské ozvěny 2018

Hudba / koncert
Kostel Povýšení sv. Kříže Veselí nad Lužnicí
24.06.2018 od 18:00 hod.

 

Transforma 2018

Festival / hudba - diskuse - architektura - sport
Trafačka, Cesta, Stánek, Jednota aj.
24.06.2018

 

Slavnosti pětilisté růže 2018

Festival / městská slavnost
centrum města
24.06.2018 od 09:00 hod.