PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Prague Conspiracy opouští zpěvačka Aneta Galisová

Pondělí, 16.10.2017 / článek

 

Po šestileté službě rock‘n‘rollu v kapele Prague Conspiracy opouští zpěvačka, budějovická rodačka Aneta Galisová její řady. Roky plné dřiny a věrnosti hudbě se hluboce vryly do paměti nejen členům kapely, ale i jejich fanouškům a všem, kdo s touto kapelou měli tu čest.

Po dvou albech a stovkách odehraných koncertů s kapelou bude Aneta nadále pokračovat v hudební dráze pod svým jménem Aneta Galis.

„Jsem moc vděčná za tuto životní příležitost a rozhodnutí opustit kapelu nebylo lehké. Ale užívám si nyní doslova jiné plody života :). Těhotenství je zatím nejkrásnější věc, která mě v životě potkala, ale nekončím jen kvůli tomu. Rock‘n‘roll, Jack Daniels a omlácený zadek z D1 už není to, co mě činí šťastnou. Hudbě se ale určitě věnovat nepřestanu, dál píšu, dál zpívám a tvořím,“ říká zpěvačka.

Kapela si dá nyní zaslouženou pauzu a v létě se hodlá vrátit v plné síle. „Nebude jednoduchý jít dál bez Anety. Bude nám chybět nejen jako skvělý frontman, ale především jako kamarádka. Máme ale rock‘n‘roll v krvi, takže jedeme dál,“ vzkazuje.  

Pro všechny fanoušky uspořádá kapela poslední koncert, který se bude konat 17. října v pražském klubu Futurum. Jako hosté vystoupí spřátelené kapely Pub Animals a Criminal Collection. „Budeme moc rádi, když s námi přijdete napsat poslední stránku této knihy,“ říká kapela.

 


Fotografie


Autor: - i -

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Sodoma Gomora ZNK - 3.narozeniny Divadelky

Hudba / koncert / rap - grime - horrorcore
Music club Divadelka
23.02.2018 od 20:00 hod.