PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Festivalem podpoří Charitu Třeboň. Vystoupí Kill the Dandies! i groove z Izraele

Festivalem podpoří Charitu Třeboň. Vystoupí Kill the Dandies! i groove z Izraele

Středa, 18.10.2017 / článek

 

Čtvrtý ročník charitativního festivalu pro Charitu Třeboň, Yes We Can, se uskuteční v českobudějovickém klubu Velbloud od pátku 20. do soboty 21.října. Na akci zahrají například Kill the Dandies!, Sunflower Caravan či izraelští Echo&Tito. 

Páteční večer odstartuje ve 20 hodin pražská kapela ROLE, která vystrkuje svoje indie papučky už od roku 2013, loni se prodrali do širšího povědomí albem Rána. Po nich nastoupí WILD TIDES, kteří hrají surf punk z Letné a jak se píše, sprostě vykrádaj´ všechny svoje nejoblíbenější kapely. Naštěstí to dělají tak okatě a drze, že je za to nejde nemilovat.

Pot, sranda a svoboda. Předposlední kapelou pátečního večera budou domácí RAMONES REVIVAL. Tuhle punkovou klasiku jistě netřeba představovat. Tečkou pátečního večera bude pražská kapela KILL THE DANDIES!, kteří hrají odvázaný zvukový koktejl šedesátkového garážového rocku s výraznými výpady varhan a divokými kytarovými žahanci. Letos vydali skvělou desku Ron Ron Run.

Sobota s groovem Izraele

V sobotu se můžete těšit na českokrumlovské TOKAREF, kteří svou energií zahájí a roztančí druhý festivalový večer. Dále bude následovat pražské trio SUNFLOWER CARAVAN, které si získává příznivce nespoutanou pódiovou prezentací, do které dává naprosto vše – vyspělé skladby i nemalou dávku improvizace.

Poslední třešničkou na pomyslném festivalovém dortu budou ECHO & TITO z Izraele, jež vytváří unikátní mix etnické hudby spolu s opravdu "výživnými" elektronickými groovy ve stylu electro, dub a hip hop. Echo je charismatická zpěvačka a DJ Tito je opravdový zvukový novátor a experimentátor. Jejich vystoupení bude jedinečným zážitkem, který by si žádný fanoušek etnické a elektronické hudby neměl nechat ujít! Po celou dobu konání festivalu bude zajištěno profi osvětlení pro dokonalý vizuální dojem. To stojí za to.

Cena koncertu je jednotlivé dny 120 korun, za oba dny zaplatíte 200 korun. Vstupenky lze koupi v klubu Velbloud a vstupné půjde na potřeby a sociální programy Charity Třeboň.  

Facebooková událost
ZDE.


Autor: - i - , foto: Michal Budinský

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film / pro děti / promítání pro děti
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.12.2017 od 15:00 hod.

 

Vánoční punč

Pro děti / vánoční kabaret
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
17.12.2017 od 14:30 hod.

 

Vánoční koncert Evy Pilarové s Milevským dětským sborem

Hudba / koncert
Dům kultury Milevsko
17.12.2017 od 19:00 hod.

 

Čechomor - Vánoční Kooperativa Tour 2017

Hudba / koncert
Metropol
17.12.2017 od 19:00 hod.