PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Covers for Lovers umí dělat zázraky a vyráží na podzimní turné. Zastaví se také na jihu

Covers for Lovers umí dělat zázraky a vyráží na podzimní turné. Zastaví se také na jihu

Čtvrtek, 14.09.2017 / článek + video

 

Kapela Covers for Lovers uvedla v pondělí 4. září premiéru osmého videoklipu s názvem Zázraky s.r.o. Kromě samotného natáčení je celý klip dílem kapely. Scénáře se ujal, stejně jako u předchozích videoklipů, bubeník Aleš Uhlíř, střih a postprodukce byla tentokrát v režii zpěváka Billieho Jokea. Skupina vyrazí na podzimní turné a zastaví se také na jihu Čech. 

Dle slov kapely má klip minimálně dvě významové roviny. Lze ho vnímat obecně jako přání každé hudební partičky dostat se na „velká“ pódia a pod světla reflektorů. Druhým možným úhlem pohledu lze vidět určitou nadsázku v podobě firmy na zázraky. Jak uvádí Aleš, autor textu písně Zázraky s.r.o.: 

"V každé době každý člověk občas žádá vyšší moc, aby se stal zázrak…no, tak proč si na tuto činnost nezaložit firmičku a vyplnit tím pomyslnou díru na trhu našich přání". 

Hlavní ženskou roli kapela svěřila půvabné modelce a talentované studentce herecké školy Elišce Pouskové. O produkci se postarala domácí agentura ForFUN Agency.

Současně s novým videoklipem kapela zveřejnila i termíny svého podzimního turné. Na společnou šňůru koncertů vyrazí Covers for Lovers se stálicí české pop-punkové scény čáslavskou Civilní obranou a mladým jihočeským Náhodným výběrem. Úplně NORMÁLNÍ TURNÉ s nejdelším názvem 2017, jak se celé turné, čítající devět zastávek po Čechách a Moravě, jmenuje, představí tříhodinové vystoupení. Kapely jedním dechem doplňují: „Mejdan bude, i kdyby na struny nebylo!“  V jižních Čechách vystoupí 1. prosince v Českých Budějovicích v klubu MC Fabrika. 


COVERS for Lovers | Zázraky s.r.o. (Official videoklip 2017)


Web kapely  www.coversforlovers.cz


Fotografie


Autor: - i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Novovčelnický uzlík - zrušeno

Sport / Hasičská soutěž
sportovní stadion - fotbalové hřiště
20.05.2018 od 13:00 hod.

 

DDT - premiéra hry

Divadlo / komedie
SPŠ Tábor - sál
20.05.2018 od 19:00 hod.