PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Covers for Lovers umí dělat zázraky a vyráží na podzimní turné. Zastaví se také na jihu

Covers for Lovers umí dělat zázraky a vyráží na podzimní turné. Zastaví se také na jihu

Čtvrtek, 14.09.2017 / článek + video

 

Kapela Covers for Lovers uvedla v pondělí 4. září premiéru osmého videoklipu s názvem Zázraky s.r.o. Kromě samotného natáčení je celý klip dílem kapely. Scénáře se ujal, stejně jako u předchozích videoklipů, bubeník Aleš Uhlíř, střih a postprodukce byla tentokrát v režii zpěváka Billieho Jokea. Skupina vyrazí na podzimní turné a zastaví se také na jihu Čech. 

Dle slov kapely má klip minimálně dvě významové roviny. Lze ho vnímat obecně jako přání každé hudební partičky dostat se na „velká“ pódia a pod světla reflektorů. Druhým možným úhlem pohledu lze vidět určitou nadsázku v podobě firmy na zázraky. Jak uvádí Aleš, autor textu písně Zázraky s.r.o.: 

"V každé době každý člověk občas žádá vyšší moc, aby se stal zázrak…no, tak proč si na tuto činnost nezaložit firmičku a vyplnit tím pomyslnou díru na trhu našich přání". 

Hlavní ženskou roli kapela svěřila půvabné modelce a talentované studentce herecké školy Elišce Pouskové. O produkci se postarala domácí agentura ForFUN Agency.

Současně s novým videoklipem kapela zveřejnila i termíny svého podzimního turné. Na společnou šňůru koncertů vyrazí Covers for Lovers se stálicí české pop-punkové scény čáslavskou Civilní obranou a mladým jihočeským Náhodným výběrem. Úplně NORMÁLNÍ TURNÉ s nejdelším názvem 2017, jak se celé turné, čítající devět zastávek po Čechách a Moravě, jmenuje, představí tříhodinové vystoupení. Kapely jedním dechem doplňují: „Mejdan bude, i kdyby na struny nebylo!“  V jižních Čechách vystoupí 1. prosince v Českých Budějovicích v klubu MC Fabrika. 


COVERS for Lovers | Zázraky s.r.o. (Official videoklip 2017)


Web kapely  www.coversforlovers.cz


Fotografie


Autor: - i, dap -

Další rána rocku. Zemřel Oldřich Veselý, pan zpěvák!

 Ve věku 69 let zemřel Oldřich Veselý, brněnský zpěvák, klávesista, skladatel a rocker tělem i duší. Milovníci jeho klávesy a nezaměnitelný hlas se skvělou intonací znají zejména z kapel Synkopy 61, Atlantis či Blue Effectu (tehdy M.efektu) Radima Hladíka. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ples města Veselí nad Lužnicí

Hudba / taneční zábava / ples
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
20.01.2018 - 21.01.2018 od 20:00 hod.
vícedenní akce

 

S Cechem prase žerem

Ostatní / Zabijačka s ochutnávkou vína
Tržní náměstí
20.01.2018 od 11:00 hod.

 

Rybářský ples

Hudba / taneční zábava
Dům kultury Milevsko
20.01.2018 od 20:00 hod.

 

Slam Poetry Tábor

Divadlo / one-man-show / slam poetry
Trafostanice - Dobrovského ulice
20.01.2018 od 19:30 hod.