PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Fest Pod Parou 2017: Patnáct let a číra stále stojí!

Fest Pod Parou 2017: Patnáct let a číra stále stojí!

Čtvrtek, 07.09.2017 / fotoreport + článek

 

Za dozoru syslů se v polovině srpna konal na vyškovském letišti patnáctý ročník festivalu Pod Parou. Podle mnohých to byla jedna z nejvydařenějších punkových párty. Za mě tedy určitě. Po tři dny a noci z pódia zněla jedna pecka za druhou. V poslední době trochu kritizovaní Anti Flag se stále nemají za co stydět a fámy o jejich změknutí během svého koncertu vyvrátili.

Velkou neznámou byl koncert Casualties. Krátce před koncertem v Čechách kapelu opustil zpěvák Jorge Herrera a na jeho post nastoupil neznámý David Rodriguez. Na rovinu, lepší show jsem od téhle legendy z New Yorku ještě neviděl.

Jestě bych se rád zmínil o Cockney Rejects. Opravdu by mě bavilo, kdyby kapely, které fungují od konce sedmdesátých let minulého století, dokázaly rozparádit publikum tak jako Rejects. Myslím, že zpevák nedokáže udržet obě nohy na zemi, a tak celým vystoupením doslova proskákal.

Dalo by se napsat daleko víc. Asi každá z kapel by si zasloužila alespoň jednu větu, ale kdo nezažije atmosféru Podpáry stejně neuvěří.

Více fotek naleznete v albu na facebooku ZDE
 


Fotografie


Autor: František Ciml

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Novovčelnický uzlík - zrušeno

Sport / Hasičská soutěž
sportovní stadion - fotbalové hřiště
20.05.2018 od 13:00 hod.

 

DDT - premiéra hry

Divadlo / komedie
SPŠ Tábor - sál
20.05.2018 od 19:00 hod.