PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V Milevsku se konal Mejdan pro faunu. Přijel i Ozzy Osbourne

V Milevsku se konal Mejdan pro faunu. Přijel i Ozzy Osbourne

Sobota, 05.08.2017 / fotoreport + video

 

Mejdan pro faunu vznikl s hlavní myšlenou uspořádat zábavné odpoledne a hudební večer, kde si díky bohatému kulturnímu programu přijdou na své rodiny s dětmi i jednotlivci, kde se setkají lidé, užijí si příjemnou atmosféru, budou se moci kvalitně občerstvit a podpořit drobné místní a okolní podnikatele a výrobce.

Akci organizuje společnost Káva svět za podpory dalších významných sponzorů. Hlavním cílem akce je podpořit Ochranu fauny ČR, stmelit lidi, užít si pohodové odpoledne a večer, podpořit účinkující a rozšířit povědomí o tom, že i na venkovních akcích tohoto typu se můžete občerstvit na úrovni.

15. července měl Mejdan pro faunu zastávku v milevském parku Bažantnice. Vystoupily kapely Třetí slunce, Fusky Dus, výborní Ozzy Osbourne revival band Tábor, dále Matyas a na závěr Paradoxy.

V rámci programu diváci mohli zhléhnout také vystoupení tanečního souboru EFK Milevsko, dále ukázku policejního zásahu psů. Konaly se i následující doprovodné akce: program eko centra Ochrana fauny, Farmy Run - test odolnosti a výdrže, ukázka řezbování - dřevěné sochy a pro děti bylo připraveno malování na obličej, skákací hrad, Věda nás baví - staň se vědcem s Albíkem a představení Kvak a Žbluňk od Divadla U plotny.

Další Mejdan pro faunu se uskuteční 19.srpna v Sedlčanech, kde zahrají mimo jiné: The Beautifuls, Lola, Ozzy Osbourne revival band Tábor, Paradoxy a Matyas

Více informací najdete na www.ochranafauny.cz Fotografie


Autor: Vít Novák