PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Skate, graffiti a rokenrol. Blíží se patnáctý ročník závodů Taboard Skate Session

Skate, graffiti a rokenrol. Blíží se patnáctý ročník závodů Taboard Skate Session

Čtvrtek, 15.06.2017 / článek

 

Letošní, již patnáctý ročník lokálních závodů ve skateboardingu Taboard Skate Session se odehraje v sobotu 17. června od 10 hodin v táborském skateparku na sídlišti Nad Lužnicí. Kromě nejlepších jízd a triků uvidí návštěvníci graffiti jam. Nebudou chybět dýdžejové, občerstvení ani afterparty s kapelami. 

"Jako každoročně bude panovat přátelská atmosféra, pivo poteče proudem, muzika bude hrát na plný pecky a o kvalitní skateboarding nebude nouze. Tradičně bude se bude konat i graffiti jam, večerní afterparty je samozřejmost, kdo bude chtít zůstat přes noc, není problém se domluvit,"
říká pořadatel Miroslav Mirazz Brož. 

Skate contest se pojede dle počtu zúčastněných ve dvou kategoriích - pod a přes patnáct let. Startovné je 50 korun. Pojede se klasickým stylem kvalifikace, semi a finále. V kvalifikaci bude mít každý jezdec 45 vteřin sám pro sebe, následné semi a finále se pojede formou heatů. Po skončení finále proběhne BestTrick a následné vyhlášení největších borců dne. Akreditace a rozjezdy startují v 10 hodin. Semifinále a finále se koná v rozmezí od 12 do 17 hodin, po páté odpolední dojde na nejlepší trik a vyhlášení výsledků. 

Doprovodný program

Na protihlukových barierách, které ohraničují skatepark, se bude po celý den konat Mafia graffiti jam. K dispozici bude několik základních barev od Montana Cans zdarma.
"Kdo bude mít v plánu si zamalovat, určitě si ale vezměte pár barev svých. Na místě bude možnost si i barvy zakoupit za 105 korun kus," dodává Brož. 

Celý den bude pro návštevníky hrát djské duo Brothers in Basic to nejlepší z kytarových klasik, funku a čistokrevného rocknrollu, Vše zásadně z vinylu. 

Po skončení závodu se uskuteční afterparty v prostředí hospody Na Bečvárně, ta se nachází v centru Tábora, hned pod Kotnovskou bránou. Hrají kapely Kullt Sklla a Silver Colt. Start je v 19.30 hodin, vstupné 50 korun. 


Fotografie


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


IV.festival zdraví a esoteriky

Festival / Festival zdraví a esoteriky
MDK Sokolovna, Tyršova 424, Týn nad Vltavou
17.03.2018 - 18.03.2018 od 09:00 hod.
vícedenní akce

 

Vodovod a Náhodný výběr

Hudba / koncert / taneční zábava - rock
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.03.2018 od 21:00 hod.

 

HC a Punk

Hudba / koncert / hc - punk
Hvížďalka
17.03.2018 od 19:00 hod.

 

Tři sestry

Hudba / koncert / rock
Hotel Palcát
17.03.2018 od 20:00 hod.