PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Pašafest letos podruhé bez bariér. Vilém Čok se stal kmotrem

Pašafest letos podruhé bez bariér. Vilém Čok se stal kmotrem

Čtvrtek, 22.09.2016 / fotoreport + video

 

Letošní ročník multižánrového festivalu Pašafest se konal od pátku 12. do neděle 14. srpna a stejně jako v předchozích letech tradičně na fotbalovém hřišti ve Stádleci na Táborsku.

Festival je bezbariérový a jako každý rok benefiční. Část výtěžku ze vstupného je tedy věnována na dobré účely a letošním příjemcem byl Dům pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky. A právě z tohoto domu zde vystoupila skupina Teddy band. 

První stage byla věnována převážně ska, punku a rocku na které vystoupili mimo jiné např. Circus Problem, Discoballs, Záviš, Vilém Čok & Bypass a další. Druhá stage byla věnována reggae, dnb, house a technu. Své umění na ní představili například Dj Steen, Colectiv a dj F.IL., dj Makarov ale také alternativní duo Vasilův rubáš nebo Mirka Kabourková se svou hrou na digeridoo. 

Sobotní program navíc doplnilo povedené a vtipné divadelní představení pro děti Mašlovačka v podání spolku Zropuch. Návštěvníci si mohli také zahrát fotbálek, zůčastnit se turnaje v nohejbale, nebo si od Léni nechat uplést či opravit dredy.

Hlavní organizátor Paša a jeho přítelkyně se můžou pyšnit tím, že kmotrem jejich půlroční Vandy se stal sám headliner festivalu Vilém Čok, který malou rockerku pokřtil jak jinak než pivem.

Podle mého názoru je Paša fest rok od roku lepší a už teď se těším na další ročník. Tak příště!Uložit


Fotografie


Autor: Vít Novák

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Milenky starého kriminálníka

Kino / film / komedie / + živá hudba
Divadelní park
17.07.2018 od 21:00 hod.

 

Do vesmíru!

Pro děti / prázdninový program pro děti
Jednota
17.07.2018 od 08:00 hod.

 

Letní kino 2018 - Hurvínek a kouzelné muzeum

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
17.07.2018 od 21:00 hod.