PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Pašafest letos podruhé bez bariér. Vilém Čok se stal kmotrem

Pašafest letos podruhé bez bariér. Vilém Čok se stal kmotrem

Čtvrtek, 22.09.2016 / fotoreport + video

 

Letošní ročník multižánrového festivalu Pašafest se konal od pátku 12. do neděle 14. srpna a stejně jako v předchozích letech tradičně na fotbalovém hřišti ve Stádleci na Táborsku.

Festival je bezbariérový a jako každý rok benefiční. Část výtěžku ze vstupného je tedy věnována na dobré účely a letošním příjemcem byl Dům pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky. A právě z tohoto domu zde vystoupila skupina Teddy band. 

První stage byla věnována převážně ska, punku a rocku na které vystoupili mimo jiné např. Circus Problem, Discoballs, Záviš, Vilém Čok & Bypass a další. Druhá stage byla věnována reggae, dnb, house a technu. Své umění na ní představili například Dj Steen, Colectiv a dj F.IL., dj Makarov ale také alternativní duo Vasilův rubáš nebo Mirka Kabourková se svou hrou na digeridoo. 

Sobotní program navíc doplnilo povedené a vtipné divadelní představení pro děti Mašlovačka v podání spolku Zropuch. Návštěvníci si mohli také zahrát fotbálek, zůčastnit se turnaje v nohejbale, nebo si od Léni nechat uplést či opravit dredy.

Hlavní organizátor Paša a jeho přítelkyně se můžou pyšnit tím, že kmotrem jejich půlroční Vandy se stal sám headliner festivalu Vilém Čok, který malou rockerku pokřtil jak jinak než pivem.

Podle mého názoru je Paša fest rok od roku lepší a už teď se těším na další ročník. Tak příště!Uložit


Fotografie


Autor: Vít Novák

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ishorts - děti: zažít, vyrobit, vychovat

Kino / film / pásmo krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.10.2017 od 20:00 hod.

 

Večer s flétnou a kytarou

Hudba / koncert
DON Tábor
19.10.2017 od 19:00 hod.

 

One Day in London

Divadlo / v ENG
Spektrum, Sezimovo Ústí
19.10.2017 od 19:00 hod.

 

Giselle

Divadlo / klasický balet
DON Tábor
19.10.2017 od 19:00 hod.