PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Týden do zahájení festivalu FotoExpo. Fotky ukáže Saudková, Neff i Třeštík

Týden do zahájení festivalu FotoExpo. Fotky ukáže Saudková, Neff i Třeštík

Pátek, 09.10.2015 / článek

 

Třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2015 bude zahájen v sobotu 17. října v Národním domě na pražských Vinohradech. Pořadatelé připravili dva sály s fototechnikou, besedy, audiovizuální projekce, exkluzivní workshopy, tematické stage a mnoho dalšího. S Kulturne.com můžete ZDE vyhrát volné vstupenky na tuto událost milovníků fotoaparátů, fotografie, krajinek i modelek. 

FotoExpo láká například prezentaci držitelů ocenění QEP, jakými jsou Ivana Matějková Havlíková, Václav Sojka, Miroslav Vojtěchovský, Jiří Jiroutek, Antonín Malý, Marian Beneš a Zdeněk Lhoták. Na velkém plátně tak budete mít možnost vidět fotografie ze světa šperku, přírodních živlů, produktové fotografie, aktu nebo černobílých portrétů.

Audiovizuální projekci s následnou besedou bude mít také Sára Saudková. V hlavním přednáškovém sále se budou vyjímat i sportovní fotky Martina Kozáka nebo uznávaného reklamního fotografa Tomáše Třeštíka. Ženy ve svých fotografiích představí Tereza z Davle. Fotografové Marcel Konečný a Pavel Svoboda povypráví o svých cestách kolem světa. S nejnovějšími fotografickými trendy vás seznámí Ondřej Neff. Jaké je to pohybovat se v zákulisí a na pódiu při hudebním koncertu ukáže Martina Mlčúchová.

Na workshopech s omezenou kapacitou se návštěvníci naučí, jak se fotí vaši nejen čtyřnozí miláčci nebo jídlo pro ty nejvybranější restaurace. Odborníci vám přiblíží historické techniky fotografování a naučí začátečníky i pokročilé perfektně ovládat fotoaparát. Zajímá vás glamour, reklamní fotka nebo akt? Těšte se na  workshopy se vším, co toto téma dělá tak zajímavým. V rolích lektorů budou například Filip Matušinský, Lukáš Dvořák, Vlastimil Kula nebo Jan Černý. Na Fotoexpu 2015 nesmí chybět technika a příslušenství, a tak návštěvníky čeká mnoho specializovaných workshopů o světle, kalibraci, ateliérovém vybavení a postprodukci.

Ve dvou sálech se budou prezentovat novinky více než 55 značek fotografické techniky a příslušenství. Nebudou chybět horké novinky z oblasti tisku, mobilních technologií, dronů, ukládání dat a publikací ze světa fotografie.

V předprodeji je základní vstupné na FotoExpo 250 korun. Ke každé zakoupené vstupence dostanete poukaz na CEWE FOTOKNIHU mini zdarma. Poukaz lze využít i jako slevu 200 Kč na jakoukoliv CEWE FOTOKNIHU z nabídky FOTOLAB.cz. S Kulturne.com, coby mediálním partnerem akce, můžete v sekci soutěž vyhrát vstupenky a jít na akci zdarma. 

Podrobné informace najdete na www.fotoexpo.cz a facebooku. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz


Fotografie


Autor: i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Odpočinkové tvořivě kulturní odpoledne s Janíčkem u Stánku

Pro děti / dílny - bazárek - koncert
Stánek, Žižkovo náměstí
22.09.2018 od 15:00 hod.

 

Milevsko sobě

Festival
Milevsko - nám. E. Beneše
22.09.2018 od 09:30 hod.

 

Noční bdění - Ludmila Peřinová

Hudba / koncert / benefice - křest knihy
Gotický sál - Stará radnice
22.09.2018 od 17:00 hod.

 

Dobroběh 2018

Sport / běh
TJ Spartak Soběslav (plovárna u lužnice)
22.09.2018 od 09:00 hod.