PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ve Vimperku se uskuteční výjimečný koncert. Šumava na nohou bude pomáhat dětem

Ve Vimperku se uskuteční výjimečný koncert. Šumava na nohou bude pomáhat dětem

Pondělí, 15.06.2015 / zpráva

 

 Ve Vimperku se loni dala dohromady skupina nadšenců, která uspořádá 19. září v KD Cihelna Vimperk koncert Šumava na nohou. Hlavní hvězdou večera bude ANNA K, před ní vystoupí vimperští Narttu a celý koncert zahájí Olats Otesoc z Prahy. Ti zahrají v rámci Šumava na nohou pro Báru, Lucku, Barušku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše.

Vimperáky a obyvatele blízkých vesnic snad potěší, že Šumava na nohou pořádá koncert interpretky, která na Šumavě často nevystupuje a ani v minulosti nevystupovala, ale to není na celém koncertu nejzajímavější.

Spolek Šumava na nohou byl založen loni s cílem pořádat kulturní akce a z jejich výtěžku podporovat lidi s různými stupni mentálního a tělesného postižení. Ustavila se skupina šesti dětí s různými stupni postižení, mezi které bude výtěžek koncertu rozdělen ve formě materiální pomoci. Jde o tři dívky a tři chlapce pocházející z Borové Lady, Kašperských hor, Strážného, Vimperka a Zdíkova. Jsou mezi nimi dvě děti, které jsou trvale upoutány na invalidní vozík, jeden chlapec, který je ve vigilním kómatu, dvě děti s těžkou formou autismu a další, které utrpělo silnou mozkovou obrnu.

Vstupenky půjdou do předprodeje 15. července za 290 Kč a bude jich 1 000 kusů. Na místě bude vstupenka za 350 Kč.

Všechny informace o koncertu Šumava na nohou a jeho pořadatelích najdete na: www.sumavananohou.cz a také na facebooku Šumavy na nohou.


Autor: i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Český Honza

Divadlo / pro děti / pohádka
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - divadelní zahrada
29.07.2021 od 16:00 hod.

 

Milevské léto - Fantom

Hudba / koncert / rock
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
29.07.2021 od 18:00 hod.