PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Milevsko sobě 2019


Festival
Město: Milevsko

Datum: 22.06.2019 od 09:00 hod.

Místo: Milevsko - nám. E. Beneše

Cena: zdarma

 
 

Již 2. ročník akce, ve které mají možnost se představit všichni milevští umělci, sportovci, sportovní kluby, tělovýchovné jednoty, tanečníci, zpěváci či neziskové organizace. Těšit se můžete například na vystoupení taneční skupiny EFK či NRG crew, moderní gymnastky z klubu RG Proactive Milevsko, světelnou show skupiny Jungle Fiction, vystoupení cvičenců ze Sokola Milevsko, hudební vystoupení Kláry Brožové, Adély Klímové, sboru Mil-Roses, na Milevský dětský sbor a Milevský smíšený sbor, taneční vystoupení svěřenců manželů Bolkových či vystoupení skupiny 2N Aerobic clubu.

Chybět nebudou ani stánky městské knihovny, Domu dětí a mládeže Milevsko, centra Milísek či ukázka činnosti sportovních klubů fotbalu, házené a hokeje. Pro nejmenší návštěvníky bude připraveno dětské představení. Přesný program bude brzy zveřejněn na webových stránkách www.milevskem.cz či facebookových stránkách Domu kultury Milevsko. Prosíme všechny, kteří mají ještě zájem se akce zúčastnit jako účinkující, ať se ozvou na email info@milevskem.cz nebo na telefonní číslo 383 809 200.


Více o akci Milevsko sobě 2019 na webu akce


e-mail na pořadatele: info@milevskem.cz
Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce