PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Satisfucktion + Procrastination + Endless drain


Hudba / koncert / rock, metal
Město: Tábor

Datum: 01.06.2019 - 02.06.2019 od 20:00 hod.

Místo: Střelnice Tábor

 
 

Podrobnosti
Koncert kapel:
Procrastination - Tábor
https://bandzone.cz/procrastination
https://www.procrastination.cz/

Satisfucktion - ČB
https://bandzone.cz/satisfucktion
http://www.satisfucktion.cz/

Endless Drain - Tábor
https://bandzone.cz/endlessdrain

Táborští Procrastination budou křtít v pořadí již 2. desku. Jedná se o kapelu, která se pohybuje na ose stylů metal - grunge - core. Tento výjimečný koncert bude tvořen kombinací pralesních skladeb z počátků kapely a nejnovějších pecek z nové desky.

Satisfucktion jsou ostřílení borci z jihu čech, kteří hrají už od roku 1991. Mají za sebou bezpočet koncertů a sdílení pódia např. s DOG EAT DOG, FAITH NO MORE nebo WALTARI. Jedná se o špičku tuzemské metal-rockové klubové scény. Satisfucktion Vás dostanou!

Endless Drain jsou mladou krví z Tábora. Kluci aktuálně dokončují debutovou desku, kterou na koncertě představí. Nenechte si ujít jejich thrashový kladiva!

e-mail na pořadatele: ttourek@seznam.cz
Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce