PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Koncert pro Charitu YES WE CAN 2018


Hudba / koncert / rock - punk rock - folk rock
Město: České Budějovice

Datum: 12.10.2018 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud Music bar

Cena: 150

 
 

V pátek, 12. října 2018, se opět po roce uskuteční podzimní koncert pro Charitu Třeboň, který už od počátku nese název Yes We Can. Akce se bude konat v Music Baru Velbloud v Českých Budějovicích a začátek akce bude ve 20 hodin. Jako každý rok, tak i letos, se můžeme těšit na večer plný skvělé muziky.

Pozvání přijala pražská indierocková kapela Dalekko, jejichž druhé album s názvem Hudba budoucnosti vyšlo letos v dubnu. Album vyšlo pod značkou Tranzistor, a to tři roky od vydání jejich debutového alba Neběžel jsem tudy. Tento debut byl v roce 2015 příznivě přijat kritikou i posluchači, skupina se dostala do finále soutěže Startér Radia Wave, byla nominována na cenu Vinyla v kategorii objev roku a odehrála koncerty na známých festivalech Beseda u Bigbítu, Colours of Ostrava nebo na slovenské Pohodě.
Dalším z účinkujících bude rodák z anglického Newcastlu, držitel ceny Apollo a majitel nezaměnitelného barytonu, známý též jako frontman The Prostitutes. Není to nikdo jiný než Adrian T.Bell, který letos vydal skvělé album Navigator. Přijďte si poslechnout velkoryse pojatý soubor skladeb se silnými příběhy o dozrávání, milování, pádech, vstávání a soukromých revolucích.

Večer budou zavírat domácí Ramones revival, kteří svou energií a fuck off odérem dokážou, že punk´s not dead! Bude to zkrátka jako vždy mejdan, kde ranní kocovinu bude léčit příjemný pocit, že jsem přispěl na dobrou věc. Veškerý výtěžek ze vstupného bude použit na sociální programy Charity Třeboň.

e-mail na pořadatele: ladalatka@seznam.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Červená karkulka s loutkovou dílnou

Divadlo / Loutkové pohádky
park před budovou Spektrum Sezimovo Ústí
24.07.2019 od 17:00 hod.

 

Znouzecnost u Stánku!

Hudba / koncert / punk
Stánek - Žižkovo náměstí
24.07.2019 od 20:00 hod.