PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Divadelní předplatné podzim 2017


Divadlo / předplatné
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 14.09.2017 - 14.11.2017 od 19:30 hod.

Místo: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Cena: 750 Kč

 
 

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2017

Úterý 24. října
CHVILKOVÁ SLABOST
Jímavá komedie významného britského dramatika a herce Donalda Churchilla v podání Divadla V Rytířské. Audrey a Tony, dvacet let manželství, dva roky po rozvodu. Bývalí manželé přijíždějí na venkovskou chalupu, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti. Zároveň zjišťují, že zdánlivě ukončená životní kapitola může mít pokračování… Hrají: Petra Špalková, David Matásek a Sandra Černodrinská.

Úterý 14. listopadu
OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ
Tragikomedie o věčném střetu mužského a ženského principu z pera italského dramatika Daria Fo (nositele Nobelovy ceny za literaturu) a jeho ženy Franky Rame v podání Studia DVA divadlo. V této hře již patnáct let excelují Karel Roden a Jana Krausová, které budete mít možnost v Kulturním domě Veselí nad Lužnicí vidět v této hře poprvé na živo.

BONUS PRO PŘEDPLATITELE – VSTUP ZDARMA NA OCHOTNICKÉ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
Čtvrtek 14. září
KLÍČE NA NEDĚLI
Komedie Antonína Procházky v podání Divadelního spolku J. K. Tyl Kardašova Řečice. „Děj hry se odehrává zhruba před třiceti lety, v jiných časech, v jiném století a doufáme, že se při jejím sledování náležitě pobavíte,“ říká režisérka Jaroslava Vlková.

Cena předplatného: 750 Kč. Prosíme stávající předplatitele o rezervaci nejpozději do pondělí 11. září 2017! Poté bude nabídnuto novým předplatitelům. Začátky představení vždy v 19:30 hodin.
Více o akci Divadelní předplatné podzim 2017 na webu akce


e-mail na pořadatele: dramaturgie@kd-veseli.cz
Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Novovčelnický uzlík - zrušeno

Sport / Hasičská soutěž
sportovní stadion - fotbalové hřiště
20.05.2018 od 13:00 hod.

 

DDT - premiéra hry

Divadlo / komedie
SPŠ Tábor - sál
20.05.2018 od 19:00 hod.