PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hromadnej blešák na Sokoláku


Ostatní / bleší trh
Město: České Budějovice

Datum: 22.06.2017 od 14:00 hod.

Místo: Sokolský ostrov

 
 

 Mám doma věci, který neunosím. A kamarádi kolem mě to mají podobně. Tak zkusím udělat takovouhle akci, abychom si všichni navzájem udělali radost. Přijď na Sokolák 22 června, vezmi si do krosny a igelitek věci, který neunosíš, vezmi si deku, která bude tvým "prodejním stánkem" kam věci rozložíš a krabici, kam ti nakupující budou házet dobrovolné příspěvky, když si u tebe něco vyberou.

Samozřejmě můžeš určit i cenu, ale vzhledem k tomu, že tam neplánujeme nelegálně vydělávat, bych asi upřednostňovala alternativnější způsoby obchodování, je to ale na vás :) Je povolen směnný obchod, smlouvání, handlování, focení, i módní přehlídky..... Akci bychom mohli spojit s piknikem :) POJĎTE NAKUPOVAT! :)
obchodovat budeme s: oblečením, botami, kabelkami, šperky, klobouky, knížkami a vlastně vším ostatním. Podmínkou je, aby zboží bylo v dobrém stavu.


Více o akci Hromadnej blešák na Sokoláku na webu akce
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Milan Cais: Skrytý talent

Výstava / vernisáž
Divadlo Oskara Nedbala
21.01.2022 od 18:00 hod.

 

Petr Kalandra Memory Band

Hudba / koncert / rock - folk - blues
Univerzita Tábor
21.01.2022 od 20:00 hod.