PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mlčení bobříků


Divadlo / Totalitní horor :)
Město: Tábor

Datum: 19.04.2017 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Cena: 260, 230, 200 Kč

 
 

Studio Palmoffka Divadla pod Palmovkou Praha
Autor
Tomáš Dianiška

Režie
Jan Frič

Hrají
T. Dianiška, T. Dočkalová, J. Hušek, B. Kubátová

http://www.palmoffka.cz

Délka představení: 1 hodina 30 minut
Totalitní horor o nástrahách skautingu
Děsivě krutá i groteskní zároveň byla padesátá léta v Československu. Kdo byla Bedřiška Synková, skautským jménem Bejbina? Kolik nevinných lidí se stalo oběťmi monstrprocesů v roce 1954? Kolik z Vás si vybaví siluetu dívky sázející lípu zobrazené na československé jednokorunové minci? A kdo zná její skutečný příběh?
Pohnutý osud plný odvahy a bolesti v kontroverzním představení plném bizarností, jež se Vás hluboce dotkne svou syrovostí.
Tomáš Dianiška /1984/, autor, herec a muzikant původem z Bánské Bystrice, je duší punkové odnože libereckého Divadla F. X. Šaldy s názvem Divadlo F. X. Kalby. Na svém kontě má řadu autorských projektů (včetně spolupráce se známým A studiem Rubín), účinkuje v hip-hopové kapele a je členem hereckého souboru Divadla pod Palmovkou a jedním ze zakladatelů jeho Studia Palmoffka.

DIVADELNÍ SALÓN V D-KLUBU
Pokud máte chuť setkat se s tvůrci zhlédnutého představení, podělit se o vlastní prožitek, zeptat se autorů, herců či režiséra na jejich tvůrčí procesy či cokoli dalšího, máte možnost. Po každém představení sk. F máme pro Vás takové setkání v D-klubu připraveno!


Více o akci Mlčení bobříků na webu akce


e-mail na pořadatele: propagace@divadlotabor.cz
The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


The Gangnails + Garage Rattlesnakes

Hudba / koncert / punk - rock - rock´n´roll
MC Orion Tábor
04.02.2023 od 19:30 hod.

 

Fousatej Hat

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
04.02.2023 od 20:00 hod.

 

Kurz - Kabelka bez jehlic a nití

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
04.02.2023 od 16:00 hod.

 

Pink floyd Tribute

Hudba / koncert / rock
Univerzita
04.02.2023 od 20:00 hod.