PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Prago Union + Champion Sound (live band)


Hudba / Hip Hop Live Band Pragopyčo
Město: Tábor

Datum: 09.09.2016 - 10.09.2016 od 20:00 hod.

Místo: Milenium

Cena: 150/220

 
 

Smrt žije! Kato a Maro aka Prago Union právě vydávají album Smrt žije, které přijedou 9. Září živě představit do táborského Milenia.Celý band se představí v plné parádě, včetně živé kapely Champion Sound . Můžete se těšit na 100 minut nabitou show, ve které uslyšíte všechny zásadní pecky ze všech alb, včetně žhavých novinek !

Po roce opět přicházíme s kvalitním mejdanem pro všechny, kteří to cítí stejně jako my !

BIO :
Celé to začlo okolo roku 2002, kdy se Prago stalo Union a za 3 roky vychází jejich první společná deska HDP - Hrubej domácí produkt. Klasické beaty, jedinečná lyrika, první domácí deska s hosty jako Masta Ace, Planet Asia, EdO G, KutMasta Kurt, Dendemann, To vše se dohromady skládá v jeden z nejuznávanějších počinů CZ hiphopu vůbec. V roce 2010 dorazil na naše ušní nástupiště Dezorient Express jako další velice vydařená deska, kdy na její křest dorazilo přes 800 lidí. Z černobíla do barev a o rok později o tom i deska V Barvách. Rok se sešel s rokem a Prago vydali své donedávna poslední album Vážná Hudba. Proč donedávna poslední? Protože v polovině července vydali další album Smrt Žije, které se za první týden stalo nejprodávanější deskou jak digitálně tak i fyzicky. Je čas na turné. Takže Smrt žije! 9.9 doraž na zubatou s kosou a Kata s mikrofonem do Táborského Milénia.

>>PRAGO UNION + Champion Sound
>>Djs: Kato
Maro
Jeffology
Adie


Více o akci Prago Union + Champion Sound (live band) na webu akce


e-mail na pořadatele: mira@flipshop.cz
SMUTÉNKA: Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf.

 Ve věku 74 let ve čtvrtek 20. ledna zemřel americký zpěvák a herec Meat Loaf, Michael Lee Aday. Proslavilo ho zejména epesní, rockoperové album Bat Out Of Hell a následné Bat Out Of Hell II: Back Into Hell z roku 1993, z něhož pochází i I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That), za který byl zpěvák oceněn Grammy v kategorii Nejlepší sólový rockový pěvecký výkon. Známý byl i jako herec, a to z muzikálu Rocky Horror Picture Show, komedie Štvanci nebo Klubu rváčů. Na kontě měl nakonec 13 studiových alb a zahrál si v třicítce filmů.  (dap)

Milan Cais z Tata Bojs vyzdobí táborské divadlo

Dnes od 18 hodin se v Divadle Oskara Nedbala Tábor koná vernisáž instalace vizuálního umělce a hudebníka Milana Caise s názvem Skrytý talent. Po jejím odhalení ve foyer divadla bude následovat doprovodný hudební program v DON klubu. Vystoupí duo Jaromírr 99 (Kavka Band, Priezznitz, Alois Nebel...) a Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Kavka Band,...). Po nich afterparty s DJ Mardošou (Tata Bojs). Instalace bude ke zhlédnutí do konce června.  

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Večery S - Tomáš Průša trio, Pavla Marianová & Jan Janda, Blackjack

Hudba / koncert / folk&country
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
21.01.2022 od 19:00 hod.

 

LOCOMOTIVE + NBF

Hudba / koncert
MC Fabrika, Jeronýmova 6, Č. Budějovice
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Petr Kalandra Memory Band

Hudba / koncert / rock - folk - blues
Univerzita Tábor
21.01.2022 od 20:00 hod.

 

Toxymoron D&B Madness w. OLIVAZ & BASSHEADZ

Hudba / dj / dnb
K2 klub
21.01.2022 od 20:00 hod.