PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


SAGITTARI VooDoo TOUR 2016


Festival / Rock, metal
Město: České Budějovice

Datum: 15.10.2016 - 16.10.2016 od 18:00 hod.

Místo: Gerbera

 
 

SAGITTARI VooDoo TOUR 2016
Nová generace melodického metalu!
Precizní muzikantské výkony, hitová euforie a atmosférická aura kapely sevřená ráznými texty.

Zveme Vás na podzimní turné kapely Sagittari „VooDoo TOUR 2016“!
Turné na podporu nového alba VooDoo, obsahuje deset koncertů, které proběhnou v klubech či kulturních domech po celé ČR. Album VooDoo, které kapela Sagiitari vydala v květnu, sklízí velice pozitivní hodnocení jak v recenzích, tak u posluchačů. Na všech koncertech, bude album v prodeji za zvýhodněnou cenu. V rámci turné kapela Sagittari vystoupí 15. 10. 2016 na festivalu BUDROCKFEST www.malejjarda.com v Českých Budějovicích či 16. 11. 2016 v Rožné s kapelou TRAKTOR. Turné vyvrcholí 26. 11. 2016 v kulturním domě v Letovicích na akci METAL MIDNIGHT 2016, kde bude nové album VooDoo pokřtěno. Společně se Sagittari vystoupí na turné hostující kapela INFINITY. Více informací k jednotlivým koncertům (čas začátku, další předkapely, cena, atd.) naleznete vždy s dostatečným předstihem na www.sagittari.cz
Vyberte si koncert ve Vašem okolí! Těšíme se na Vás!

SAGITTARI
www.sagittari.cz
Nová generace melodického metalu!
Precizní muzikantské výkony, hitová euforie a atmosférická aura kapely sevřená ráznými texty.

Ivoš Mazourek
Michal Janků
Milan Mazourek
Lukáš Bělehrádek
Milan Maček
Kapelu založil v roce 2005 Ivoš Mazourek. Po třech letech kapela natáčí první album Zaříkávač hadů, které na podzim roku 2008 vychází. Album příjemně překvapuje českou metalovou scénu, navíc je kladně přijato i recenzemi. Během jednoho roku se prvotní náklad vyprodává. V roce 2009 kapela vyráží na turné po klubech v Česku a na Slovensku. V roce 2010 kapela nahrává dva singly „Jedovaté řeky“ a „Kazatel“. Oba jsou pozitivně přijaty v recenzích, skladba „Jedovaté řeky“ je hodnocena jako nejlepší speed-metalová skladba v ČR za rok 2010. Následně kapela nahrává druhé studiové album Albert Fish. Cd je realizováno v prestižním studiu SONO Records, mix a mastering má na starosti Milan Cimfe. Album vychází v roce 2012. Několikrát se objevuje mezi nejlepšími alby za rok 2012. Stejně jako prvotina Zaříkávač hadů, je i album Albert Fish kladně přijato recenzemi a fanoušky. V roce 2014 kapela natáčí skladby „Tvář pod hladinou“ a „Neandrtálci“. Skladba Tvář pod hladinou se po vydání pravidelně umisťuje mezi nejhranějšími skladbami na bandzone. V roce 2015 natáčí kapela třetí studiové album VooDoo. Album je nahráno ve studiu SONIDOS v Brně, kde se na něm podílí producent Zdeněk Ondráček. Cover k albu VooDoo vytvořil Michal Hladík. Album vychází v květnu 2016.
NFINITY
http://bandzone.cz/infinitymetal
Metal-electronica / Brno

Slávek Baxant
Petr Purket
Martin Břenek
Míra Krist
Miloš Hořínek

Brněnská metalová smečka Infinity se po změně na postu zpěváka a přijetí nového kytaristy stabilizovala a konečně může vyrazit na koncerty napříč kluby a festivaly po celé ČR. Nový singl Večírek, sklidil úspěch a dal kapele motivaci pokračovat v nové tvorbě, kterou do Vás s nasazením napumpuje. Samozřejmostí bude hodně energie a skvělá show, která Vás postaví na nohy!
Partneři VooDoo TOUR 2016:

Radio BEAT http://www.radiobeat.cz
ART Reklama s.r.o. http://www.artreklama.cz
Zrcadlo http://zrcadlo.net
Plakát s.r.o. http://www.plakatovani.eu
Keramická dílna Prudký Hladil http://www.kachlovakamnaph.cz
Novatisk a.s. http://www.novatisk.cz
Jedovnice racing http://www.jedovniceracing.cz
Pivnice Blansko http://www.pivniceblansko.cz
Full stage service
RockShock http://www.irockshock.net
Fobia zine http://www.fobiazine.net
Studio SONIDOS http://www.sonidos.cz/cz
METAL FOREVER & METAL MAN Web Zine http://www.metalforever.info
Rockmag http://rockmag.cz
Metal – Line http://www.metal-line.cz


Více o akci SAGITTARI VooDoo TOUR 2016 na webu akce
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


DON živě | Jiří Sycha a Filip Dvořák

Hudba / koncert / folklór - barokní hudba - celtic
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
25.02.2021 od 19:00 hod.

 

Vratislav Kadlec: Hranice lesa.

Ostatní / setkání / beseda - čtení
Městská knihovna Tábor
25.02.2021 od 18:00 hod.