PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


SAGITTARI VooDoo TOUR 2016


Festival / Rock, metal
Město: České Budějovice

Datum: 15.10.2016 - 16.10.2016 od 18:00 hod.

Místo: Gerbera

 
 

SAGITTARI VooDoo TOUR 2016
Nová generace melodického metalu!
Precizní muzikantské výkony, hitová euforie a atmosférická aura kapely sevřená ráznými texty.

Zveme Vás na podzimní turné kapely Sagittari „VooDoo TOUR 2016“!
Turné na podporu nového alba VooDoo, obsahuje deset koncertů, které proběhnou v klubech či kulturních domech po celé ČR. Album VooDoo, které kapela Sagiitari vydala v květnu, sklízí velice pozitivní hodnocení jak v recenzích, tak u posluchačů. Na všech koncertech, bude album v prodeji za zvýhodněnou cenu. V rámci turné kapela Sagittari vystoupí 15. 10. 2016 na festivalu BUDROCKFEST www.malejjarda.com v Českých Budějovicích či 16. 11. 2016 v Rožné s kapelou TRAKTOR. Turné vyvrcholí 26. 11. 2016 v kulturním domě v Letovicích na akci METAL MIDNIGHT 2016, kde bude nové album VooDoo pokřtěno. Společně se Sagittari vystoupí na turné hostující kapela INFINITY. Více informací k jednotlivým koncertům (čas začátku, další předkapely, cena, atd.) naleznete vždy s dostatečným předstihem na www.sagittari.cz
Vyberte si koncert ve Vašem okolí! Těšíme se na Vás!

SAGITTARI
www.sagittari.cz
Nová generace melodického metalu!
Precizní muzikantské výkony, hitová euforie a atmosférická aura kapely sevřená ráznými texty.

Ivoš Mazourek
Michal Janků
Milan Mazourek
Lukáš Bělehrádek
Milan Maček
Kapelu založil v roce 2005 Ivoš Mazourek. Po třech letech kapela natáčí první album Zaříkávač hadů, které na podzim roku 2008 vychází. Album příjemně překvapuje českou metalovou scénu, navíc je kladně přijato i recenzemi. Během jednoho roku se prvotní náklad vyprodává. V roce 2009 kapela vyráží na turné po klubech v Česku a na Slovensku. V roce 2010 kapela nahrává dva singly „Jedovaté řeky“ a „Kazatel“. Oba jsou pozitivně přijaty v recenzích, skladba „Jedovaté řeky“ je hodnocena jako nejlepší speed-metalová skladba v ČR za rok 2010. Následně kapela nahrává druhé studiové album Albert Fish. Cd je realizováno v prestižním studiu SONO Records, mix a mastering má na starosti Milan Cimfe. Album vychází v roce 2012. Několikrát se objevuje mezi nejlepšími alby za rok 2012. Stejně jako prvotina Zaříkávač hadů, je i album Albert Fish kladně přijato recenzemi a fanoušky. V roce 2014 kapela natáčí skladby „Tvář pod hladinou“ a „Neandrtálci“. Skladba Tvář pod hladinou se po vydání pravidelně umisťuje mezi nejhranějšími skladbami na bandzone. V roce 2015 natáčí kapela třetí studiové album VooDoo. Album je nahráno ve studiu SONIDOS v Brně, kde se na něm podílí producent Zdeněk Ondráček. Cover k albu VooDoo vytvořil Michal Hladík. Album vychází v květnu 2016.
NFINITY
http://bandzone.cz/infinitymetal
Metal-electronica / Brno

Slávek Baxant
Petr Purket
Martin Břenek
Míra Krist
Miloš Hořínek

Brněnská metalová smečka Infinity se po změně na postu zpěváka a přijetí nového kytaristy stabilizovala a konečně může vyrazit na koncerty napříč kluby a festivaly po celé ČR. Nový singl Večírek, sklidil úspěch a dal kapele motivaci pokračovat v nové tvorbě, kterou do Vás s nasazením napumpuje. Samozřejmostí bude hodně energie a skvělá show, která Vás postaví na nohy!
Partneři VooDoo TOUR 2016:

Radio BEAT http://www.radiobeat.cz
ART Reklama s.r.o. http://www.artreklama.cz
Zrcadlo http://zrcadlo.net
Plakát s.r.o. http://www.plakatovani.eu
Keramická dílna Prudký Hladil http://www.kachlovakamnaph.cz
Novatisk a.s. http://www.novatisk.cz
Jedovnice racing http://www.jedovniceracing.cz
Pivnice Blansko http://www.pivniceblansko.cz
Full stage service
RockShock http://www.irockshock.net
Fobia zine http://www.fobiazine.net
Studio SONIDOS http://www.sonidos.cz/cz
METAL FOREVER & METAL MAN Web Zine http://www.metalforever.info
Rockmag http://rockmag.cz
Metal – Line http://www.metal-line.cz


Více o akci SAGITTARI VooDoo TOUR 2016 na webu akce


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Plachetnicí do Antarktidy

Ostatní / setkání / beseda - Čajovna Na stezce
kino Nadějkov
02.03.2024 od 17:00 hod.

 

 

RAEGO: 10 let spolu tour

Hudba / koncert
K2
02.03.2024 od 18:00 hod.

 

!V.V.Ú. + Nízká úroveň + Nine Six Nine

Hudba / koncert / punk - hc
Rockle
02.03.2024 od 20:00 hod.