PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BabyFest


Hudba / festival / rock -alternative - experimental
Město: Prachatice

Datum: 06.08.2016 od 16:00 hod.

Místo: Rechle u Prachatic

 
 

 Opět po roce se na vás těšíme na Rechlích, samozřejmě nebude chybět hledání zlata v Blanici, dobré jídlo, noční ajsrům pouštěčka, koupačka, psi, děti, vosy, houby a nějaký ty kapely.......

Walden
http://bandzone.cz/walden
Wessele
http://bandzone.cz/_85105
Sýček
https://sekmusic1.bandcamp.com/album/ep
Laundered Syrup
https://launderedsyrup.bandcamp.com/
Core Belief
http://bandzone.cz/corebeliefSmuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat