PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kejklíři pod hvězdami


Ostatní / hudba - akrobacie - ohňové show
Město: Tábor

Datum: 11.06.2016 od 19:30 hod.

Místo: Centrum města - Staré město

 
 

 Zažijte magický večer v olympijském duchu a zúčastněte se tradičních i netradičních antických olympijských disciplín v neopakovatelné atmosféře historického centra.

OŽIVENÉ NÁMĚSTÍ - hudba pod širým nebem
Tábor - Žižkovo náměstí
19.30 hodin Dick O´Brass folk-rock /Praha/
Pražská skupina Dick O´Brass je předním protagonistou keltského rocku na domácí hudební scéně. Hudební projev skupiny s mezinárodní účastí nezapře inspiraci tradiční hudbou Bretaně, Irska či britských ostrovů, naprostou většinu repertoáru však tvoří vlastní tvorba mísící moderní hudební styly s unikátním nástrojovým obsazením.

KEJKLÍŘI POD HVĚZDAMI
aneb OLYMPIJSKÉ HRY POD HVĚZDAMI 2016
Tábor - Staré město, Velký šanc
21.00 hodin
Zažijte magický večer v olympijském duchu a zúčastněte se tradičních i netradičních antických olympijských disciplín v neopakovatelné atmosféře historického centra
Velký šanc: Závody vozatajů * Běh těžkooděnců * Řeckořímský zápas * Hod diskem – Diskobolus * Závody klusáků * Ceremonie zapálení olympijského ohně * Živé sochy ve stylu antických sportovních disciplín
Šachový altán: Královská hra s obřími figurami
Sledujte samostatné letáky a plakSMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat