PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Welcome to the jungle


Hudba / dj / dnb
Město: Tábor

Datum: 24.03.2016 od 20:00 hod.

Místo: Milenium

 
 

 Hody, hody. Než vypukne velikonoční veselí, dostanete pořádný výprask drum&bassovým bičem s neurofunkovýmí pentlemi. Všichni. Bez výjimky!

Na další pokračování akce Welcome to the Jungle přiveze na Zelený čtvrtek (24.3.) do táborského klubu Milenium špičku současné neurofunkové scény, italského rodáka Matteo Cavo aka Dj Maztek, který se může pochlubit se spoluprací s hip hop-grime superstar Dope D.O.D a dále producenty jako třeba Audio, Optiv, BTK, State of Mind…
"Po vydařené vánoční akci dáme lidem velikonoční nářez. Pro tento díl jsme se Soundpolis proto pozvali jednoho z nejprogresivnějších dnb neuro producentů, Dj Mazteka.

Na hlavní scénu se také vrací známý Dj a spolupořadatel festivalu Let It Roll Bifidus Aktif, Buckx, Vorel a ze Soundpolis Tao Maffa, Johny Player, Kituko, Thinngy.

Žádné řehtačky. Pořádné techno a house. Tak bude obligátně vypadat druhá stage v horním patře klubu. Hlavním koledníčkem bude jeden z nejlepších tuzemských techno producentů Dj Makarov, který vydává na labelech jako Naked Lunch. Doplní ho domácí legenda Dj Kix, učitel hudby a jejích přesahů. Klasicky vše doplní WATP parta v sestavě B.Sick, Murdah, Wizuall, Quadrall...

O nádherno pro oko se postará osvědčený KinocirKus, konkrétně slovenský mistr projekce Julius. Vstupné na akci bude 150 Kč.

BIO Maztek:
https://www.facebook.com/MaztekHQ/?fref=ts

Italský rodák Maztek reprezentuje špičku současné neurofunkové scény. Jako teenager se protloukal Římem po boku několika různých kapel, než ho na ilegálních rave parties a komerčních akcích se jmény jako Fabio, Grooverider či Roni Size, uchvátilo kouzlo mocných basových linek, pro které je drumandbass tolik známý. Vida potenciál toho zvuku, jal je vytvářet své vlastní futurustické pojetí drumandbassu, kterým si pod pseudonymem Maztek získal respekt po celém světě.

Jeho první releasy, které vydal na své vlastní značce Subculture, mu zajistily pozornost od stěžejních neurofunkových labelů jako Modulate, Icarus Audio či Syndrome Audio. Ovšem jeho záliba v grafickém designu a dystopické vize ho zavedly k labelu Renegade Hardware, kde v roce 2012 vydal svůj první singl Galactica / Odyssey. V roce 2013 následovala EPčka Limber a M Theory, a Maztek se tak natrvalo zapsal do širokého povědomí raveové scény. LP ThreePointZero pak definitivně ztvrdilo Maztekovu ikonickou pozici v závěru epické historie labelu Renegade Hardware, který zanedlouho poté ukončil svou činnost.

Svým singlem What we Bring / Caph' na BTKově respektovaném labelu Dutty Audio, vysoce hodnoceným albem Unorthodox EP na legendárním labelu C4C Recordings nebo debutovým zářezem na Virus Recordings po boku Optiva & BTK v podobě Dive Bomb EP, si Maztek razí svou vlastní cestu dnb scénou.

Mimo to Maztek také spolupracoval se světovou hip hop a grime superstar Dope D.O.D. na tracku From The Shadows. Oficiální video, které nyní čítá již přes 230 000 zhlédnutí, se stalo symbolem světové tour Dope D.O.D v minulém roce.

Maztek vystupuje na všech významných evropských světových dnb festivalech a v klubech, ale také v USA i v Kanadě. Je to umělec, který patří mezi opravdové průkopníky moderního drumandbassu.